Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Office manager.

30.1.2023 v tuto chvíli probíhá výběrové řízení.

Co vás čeká?

• práce na HPP (Po-Pá 7:30-16hod.)
vyřizování objednávek, vydávání faktur, komunikace se zákazníky
správa e-shopu
příprava dokumentace a jejich následná kontrola/evidence
plánování schůzek a služebních cest
příprava psané korespondence a telefonická komunikace
další administrativní úkoly spojené s cílem zajistit hladký chod kanceláře
součástí běžného dne je spolupráce na jednotlivých projektech uvnitř firmy a komunikace se všemi ve firmě (marketing, výroba, logistika, a další).

Hledáme někoho, kdo:

umí perfektně s Excelem (MS Office podmínkou, Pohoda nebo Money výhodou)
je organizovaný, zodpovědný a dokáže věci dotáhnout do konce
je pozitivní, pohodový a komunikativní
má zkušenost s back-office nebo administrativní činností.

Co vám nabízíme?

kariérní růst
zajímavé platové ohodnocení (třináctý plat)
příspěvek na stravování v maximální výši
příspěvek na dovolenou
občerstvení v kanceláři
slevy na firemní produkty
pravidelné firemní akce.

Místo výkonu: Libiš - Neratovice.

Platové ohodnocení: 30 000 Kč / měsíc.

Chcete být součástí týmu Peter Legwood? Pošlete nám svůj životopis na info@peterlegwood.cz a pár slov o tom, co byste naší společnosti mohl/a nabídnout.