Do Peter Legwood hledáme posilu pro správu sociálních sítí a interní marketing!

15.4.2024

Jste na sociálních sítích jako doma? Dokážete být kameraman, režisér i scénárista v jednom?
Baví Vás natáčet videa, umíte je sestříhat, přidat efekty a hudbu a máte plnou hlavu nápadů?
Umíte vymyslet zajímavé odborné i lifestyle příspěvky?
Pak hledáme právě Vás.

Náplň práce:

Správa a tvorba obsahu na sociálních sítích (Facebook, Instagram)
Tvorba originálního obsahu a marketingových kampaní
Tvorba videí a fotografií s následnou úpravou pro sociální sítě
Spolupráce na interním marketingu
Samostatná práce a kreativita na dané téma
Komunikace se zákazníky na soc. sítích
Sledování trendů a analýza dat

Co od Vás očekáváme:

Zkušenosti s prací na sociálních sítích
Schopnost psát poutavý a gramaticky správný obsah
Znalosti grafických programů a aplikací
Znalost trendů v digitálním marketingu
Dobré komunikační schopnosti a týmového ducha
Zkušenosti s focením a natáčením i editací videí
Velmi dobrá znalost ČJ a AJ

Nabízíme:

Zaměstnání na hlavní pracovní poměr nebo OSVČ
Plat 30 000 – 60 000 Kč
Roční bonusy
Příspěvky na stravování v maximální výši
Příspěvek na dovolenou
Občerstvení v kanceláři
Notebook, firemní telefon i pro osobní použití
Slevy na firemní produkty
Pravidelné firemní akce
Moderní kanceláře: Praha-Zdiby + práce v terénu po celé ČR

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis
na email: info@pro-evolution.cz. Těšíme se na Vaše reakce!

Tipy pro napsání životopisu a motivačního dopisu:

V životopisu uveďte všechny relevantní pracovní zkušenosti a vzdělání.
V motivačním dopise zdůrazněte, proč vás tato pozice zajímá a co byste do firmy mohli přinést.
Nezapomeňte upravit životopis a motivační dopis pro danou pozici.

Přejeme hodně štěstí!