Obchodní zástupce Peter Legwood pro region Morava

Hledáme člověka, který bude mít rád obuv Peter Legwood.

Pracovní náplň:

  • prodej zdravotní obuvi Peter Legwood
  • péče o stávající obchodní partnery, jejich podpora
  • akvizice nových obchodních partnerů

Očekáváme:

  • min. ukončené středoškolské vzdělání
  • komunikativnost, vstřícné a reprezentativní vystupování při jednání
  • řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič
  • snahu učit se novým věcem, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, pečlivost
  • práce na PC, znalost MS Office

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • práce v příjemném kolektivu
  • osobní motivační platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • zaměstnanecké slevy na zboží Peter Legwood a Aetrex
  • mobilní telefon, notebook, osobní automobil i k soukromému užívání
  • pracovní doba po - pá (víkendy volné)
  • 1-2 dny v týdnu Home office
  • 1x za měsíc porada v sídle firmy v Libiši

*V případě zájmu nám zašlete životopis na email kolovsky@pro-evolution.cz, do předmětu napište "Obchodní zástupce Morava"*