Napsali o nás

Super ponožky v mém šuplíku už převažují, dobře sají pot a hlavně vydrží! Doporučuji!
13.1.2023

Pavel K.

Jako terapeut tradiční čínské medicíny ve své každodenní práci kolem klientů a lehátka v ordinaci při akupunktuře, baňkách, Tuina masážích, potřebuji OPRAVDU KVALITNÍ OBUV, o které po celém dni ani nevím, že je mám na nohou...toto je to pravé OŘECHOVÉ :)
27.1.2023

@ TCM Koša

Tyto boty nosíme ve školce všechny už několik dlouhých let a opravdu bychom neměnily, nikdy… Jsou spolehlivé a nad míru pohodlné a prostě úžasné.
Při nošení o nich ani nevíme… Splňují všechny náročné požadavky, které při práci s dětmi na obuv máme ?. Doporučujeme ji naprosto všem bez výjimky…
A v neposlední řadě chválím a děkuji všem z týmu „Legwood“ za individuální přístup a skvělý servis, který nám poskytujete, a který je vždy spojen s nákupem nové várky obuvi.
Bez Vás bychom si to ani neuměli představit. Děkujeme všem…
Kolektiv MŠ Březiněves, Martina Štolcová
30.1.2023

Kolektiv MŠ Březiněves @

Boty jsou top strop nadherny. Pohodlny a uplne me prestaly bolet nohy.

21.10.2022

Ifka H.

Jako fyzioterapeut doporučuji tyto skvělé zdravotní boty, pantofle všem, ale nejvíc své dceři a to tm.modré 40 . Já už 2 nosím, jedny v práci bílé, druhé na ven černé.
1.10.2022

paní Romana

Super Pantofle, mohu všem doporučit. Ani je člověk nechce sundat z nohou.
9.2022

Petra P.

Vložky od Peter Legwood nosím v pracovních botách, které jsou těžké. Bez vložek tyto boty jsou hoodně nepohodlné. S vložkami Runway mne nohy z práce už nebolí. Uvažuji ještě o koupi dalších vložek také do tenisek.
9.2022

Paní Jana S.

Myslím, že jsou vhodné i pro muže. Letos jsem si koupil první a jsou naprosto skvělé. Na léto jsem koupil ještě žabky a popravdě už skoro v ničem jiném nechodím. Lehoučké a strašně pohodlné. Na přístroji v prodejně mě ještě doporučily ortopedické vložky. Ty mám v teniskách a také strašně pohodlná chůze. Můžu říct maximální spokojenost a chodím jak po mechu.
7.2022

Pavel Š.

Nedam na ne dopustit :)
Lepsi pantofle jsem na noze nemela.:)
6.2022

Lucie Facebook

Doporučuji naprosto vše a velice ráda. Hlavně z celého srdce VELICE DĚKUJI za krásné lidské jednání. Pantofle Peter Legwood jsou jedinečné a naprosto úžasné. Pracuji v kavárně a mezi zdravotními botami je tato značka Ferrari !! A to jsem vyzkoušela opravdu hodně značek. Pokud si je opravdu necháte upravit přímo na Vaši nohu, budete je milovat. Jsou lehoučké a velmi pohodlné. Doporučuji je všem, kteří jsou třeba celý den na nohách, ale i zdravotně postiženým, mezi které já i kolegyně patříme ☺️ Ještě jednou děkuji
6.2022

paní z Heureky

Mame uz v rodine asi 10 paru….max spokojenost…
4.2022

Marie M. Facebook

Jsou nejlepší mám už je několik let a stále drží mám je na nohou až 15h
4.2022

Miluška P. Facebook

1 2 3 4 5 6 All