Napsali o nás

Dobrý den, recenze moc nepíšu, ale tohle musím. Chystala jsem se na cestu z Porta do Santiaga (280km/10 dní) a přemýšlela jsem, jaké druhé boty zvolím. Na doporučení moji mamky, jsem si pořídila pantofle od vás a upřímně jsem nemohla udělat lepší rozhodnutí. Po prvním dni jsem odhodila své běžecké boty, protože jsem myslela, že mi pravá noha upadne až u zadku a od druhého dne až dokonce jsem šla v pantoflích (cca 240km/9dní). Užívala jsem si každý krok bez zbytečných bolestí. Ostatní poutníci se u mě zastavovali a ptali se mě na boty a byli v údivu. Všem doporučuji!!!!! a děkuji, že jsem si díky vám mohla svoji cestu užít nejvíc, jak jen to šlo.
6.2024

Hana B.

Vaše botky nosím doma i v práci trpěla jsem bolestí paty a od té doby co je mám vše ustalo.
6.2024

Martina V.

Pantofle jsem si nedávno koupila do práce, protože mám velký problém s ostruhou a díky nim skoro necítím bolest, takže obrovská spokojenost.
6.2024

K.S.

pracuji v restauraci v kuchyni a mám je tři roky...díky nim mne nebolí nohy,nedám na ně dopustit.
6.2024

Michaela M.

Jedna z nejlepsich veci, co jsem v zivote poridila. Pul roku me bolely z bot nohy tak, ze jsem nemohla chodit a tyhle zdravotni backory to vyresily. Nedam na ne dopustit! Drzej uz asi patym rokem a to jsem je mela i u more, v praci a ted je celodenne nosim doma
5.2024

Tereza R.

Jsou úžasné. Mám je v práci i doma. Pomohly mi i od patni ostruhy. Super
5.2024

Irena Z.

Nejlepší pantofle ever. Tyhle první - na ven, mám už snad 8let - odchodím v nich vždy celou dovču, vč. toho,že je nosím i do vody
5.2024

Kateřina Č.

Dobrý den.Vaše pantofle jsem si před chvílí vyzvedla a jsou skvělé.Doporučila mi je zdravotní sestra.Seděla i velikost a jsem nadšená. Moc děkuji.
5.2024

Hela M.

Jsem kadeřnice a od té doby co je mám vydržím 12 hodin na nohách.
4.2024

Alexandra B.

Jsou úžasné, nosím doma i v práci.
4.2024

Vesela M.

Mám světle zelené, svěže zelené a nemůžu se jich nabažit. Nejen že jsou fakt skvělé a cítím se v nich báječně, ale ta barva je boží :)
4.2024

Michaela M.

Mám modré a fakt jsou super! Trpím záněty achilovek a když mám na nohou tyhle pantofle, tak o nich kolikrát fakt vůbec nevím.
4.2024

Dita P.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 All