💥Soutěž o 100 párů obuvi Peter Legwood💥  

Vyhodnocení soutěže: https://www.facebook.com/peterlegwood


Vyhrajte boty Peter Legwood pro sebe a své kolegy!

Jste kolektiv 5-10 lidí? Například pracujete v kanceláři, v nemocnici, jste kuchaři, prodavači, ošetřovatelé, fyzioterapeuti, učitelé, zdravotnický personál, hasiči, policisté, pošťáci, laboranti, lékárníci atd, atd…  a jste na společném pracovišti, vyhrajte pro sebe a své kolegy boty Peter Legwood.

Vyfoťte se společně a pod tento příspěvek na Facebooku přidejte fotku s textem odkud jste a proč byste měli obuv dostat právě vy a vaši kolegové.

Soutěžní příspěvky můžete vkládat od 1.11.-20.11.2022. Výherci budou oznámeni 23.11.2022.

Celkem rozdáme 100 párů zdravotní obuvi Peter Legwood.

      

Podrobná pravidla soutěže o 100 párů obuvi Peter Legwood:

Doba trvání soutěže je od 1.11. do 20. 11. 2022 na Facebooku https://www.facebook.com/peterlegwood 

1. Formou komentáře pod soutěžním příspěvkem na Facebooku Peter Legwood CZ nahrajte zajímavou fotku svého týmu a přidejte text proč byste měli obuv dostat právě vy a vaši kolegové. (kolik lidí na fotografii, tolik bude vyhraných bot max 10)

2. Uveďte místo vašeho pracoviště.

Vyhlášení výherců proběhne: 23. 11. 2022 pod soutěžním facebookovým příspěvkem profilu společnosti Peter Legwood CZ (celkem bude rozdáno 100párů obuvi Peter Legwood) Výherci budou kontaktováni prostřednictvím zprávy a budou vyzváni, aby se nám ozvali do soukromých zpráv na Facebooku.

Předání výhry: po domluvě s výhercem boty Peter Legwood osobně dovezeme a upravíme na míru do 23.12.2022.

V dohodnutý den předání výhry musí být na pracovišti přítomni všichni soutěžící kolegové a souhlasit s pořízením a uveřejněním fota na FB profilu a použití pro marketingové účely.

Výherci se musí o svou výhru přihlásit nejpozději do 14 dní od ukončení soutěže, a to výhradně zasláním FB zprávy ze svého FB profilu. Pokud se o výhru nepřihlásí do 14 dnů od ukončení soutěže, nárok na výhru zaniká.

Soutěž není přímo pořádána, sponzorována či spravována provozovatelem Facebooku – společností Facebook Meta Platforms, či některou jinou společností v rámci koncernu Facebook.

Účast v soutěži je dobrovolná a Soutěžící svou účastí v soutěži vyjadřuje svůj souhlas s jejími Pravidly. Jakékoliv porušení nebo obcházení těchto Pravidel či pokus o jejich zneužití Soutěžícími je důvodem pro jejich okamžité vyloučení ze soutěže.

Pravidla soutěže jsou po dobu trvání soutěže zveřejněna na webových stránkách Pořadatele.

V případě jakýchkoliv dotazů se Soutěžící mohou obrátit s dotazem zde.